Karlovy Vary: Policie hledá svědky nehody v Západní ulici

Karlovarští dopravní policisté hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo ve čtvrtek dne 18. února 2016, kdy 38letý řidič řídil v Karlových Varech po ulici Západní osobní vozidlo značky Opel, ačkoliv si byl vědom skutečnosti, že po předchozí konzumaci alkoholu není schopen vozidlo bezpečně řídit a ovládat. Před křižovatkou s ulicí Dr. Engela nedodržel dostatečnou bezpečnostní vzdálenost za před ním jedoucím vozidlem, do kterého narazil.

Karlovy Vary - pátrání po svědcích nehody - Západní
Toto vozidlo odjelo z místa neznámo kam. 38letý řidič byl poté zastaven hlídkou Městské policie, kteří s řidičem provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 2,99. Po příjezdu policejní hlídky byla s řidičem provedena opakovaná orientační dechová zkouška, která vyšla 2,68 promile alkoholu. Řidiči byla na místě zakázána další jízda a byl mu odebrán řidičský průkaz. Poté byl řidič převezen k lékařskému vyšetření do nemocnice.

Žádáme svědky této dopravní nehody, aby jakékoliv informace, které jim pomohou při vyšetřování, volali na bezplatnou telefonní linku 158 nebo na telefonní číslo 974 366 408 – dozorčí služba dopravních nehod.

nprap. Zuzana Týřová
#Policie_ČR #Karlovy_Vary #Západní #nehoda #svědci

štítky

Migrujeme na REGIONZÁPAD … pojďte s námi!