Cheb: Zítra díky Světovému dni divadel můžete získat levnější vstupenky

Světový den divadla připadá na den 27. března. Oslavte ho se Západočeským divadlem v Chebu! Jak? Divadlo připravilo speciální akci. Během pondělka můžete získat vstupenky s výraznou slevou!

Akce se týká představení v sobotu 1.4.2017 od 19.00 hodin – Ženy na pokraji nervového zhroucení a předvelikonoční uvedení Othella v pátek 14.4.2017 od 19.00 hodin.

Na tato představení můžete v pondělí 27. března uplatnit slevu 20% na obchodním oddělení divadla nebo v Infocentru na náměstí Krále Jiřího.

Mezinárodní den divadla byl ustanoven v roce 1961 Mezinárodním divadelním institutem. Při této příležitosti je každoročně vyzvána některá z význačných divadelních osobností, aby se podělila o své úvahy o divadle. Toto Mezinárodní poselství se 27. března předčítá pro desítky tisíc diváků před představeními v divadlech na celém světě.

Tvůrcem letošního poselství je francouzská divadelní a filmová herečka Isabelle Huppert. Mimochodem v roce 1994 byl autorem tohoto provolání také Václav Havel.

Divadelní svátek můžete oslavit také přímo s herci ze Západočeského divadla v Chebu – v pondělí 27. března hrají chebsko-karlovarský muzikálový projekt Adéla ještě nevečeřela v Karlovarském městském divadle.

Zdroj: Západočeské divadlo v Chebu
#Cheb #divadlo #mezinárodní #den #sleva #vstupenky #herci #akce #představení #Huppert #Havel

štítky

Migrujeme na REGIONZÁPAD … pojďte s námi!