Kynšperk: Stolní tenista Volf oslavil 75 let (TV Západ)

Čerstvý pětasedmdesátník Oldřich Volf stále reprezentuje svůj Kynšperk jako člen tří ze čtyř týmů stolních tenistů. Jak sám dodal, nemůže kvůli věku hrát jen za dorostence v krajské soutěži. A jeho um oceňují nejen spoluhráči a soupeři za zeleným stolem, ale také oficiální představitelé města.

A právě na důkaz této úcty se na den přesně po pěti letech, 15. března, uskutečnilo malé setkání na místní radnici. A to za účasti starosty města Tomáše Svobody, místostarostky Štěpánky Neubergové, olympionika Miroslava Štrunce, bývalé trenérky volejbalistů Yvetty Milfajtové a předseda klubu TJ Slavoj Miloše Munky.

Zakládající člen místního TJ Slavoje pan Volf bydlí v Kynšperku od roku 1945 a během své hráčské kariéry se stal třikrát Mistrem republiky.

Během posezení na radnici byl čas zavzpomínat na minulost, ale také probrat aktuální situaci nejen v oddíle stolního tenisu. Příjemně strávenou hodinku u kávy a občerstvení uvodilo blahopřání a předání dárkového koše. Do dalších let přejeme i my mnoho zdraví a dobře trefených míčků.

Media

štítky

Migrujeme na REGIONZÁPAD … pojďte s námi!